تعمیرات موبایل تعمیرات موبایل شیائومی در اصفهان

تعمیرات موبایل شیائومی در اصفهان

در دی ماه 1394 تهران شاهد اولین حضور رسمی برند شیائومی در ایران بود موبایلی با کیفیت و مقرون به صرفه که نسبت به مدل های دیگر دارای عمر و کارایی بهتری میباشد.
اگر به هر دلیلی گوشی شیائومی شما نیاز به تعمیرات دارد ما در این مطلب به شما یک مرکز معتبر وتخصصی در زمینه تعمیرات موبایل شیائومی  در اصفهان را معرفی کنیم.

حساسیت تعمیرات موبایل شیائومی:

از آنجایی که که موبایل شیائومی در بحث تعمیرات دارای حساسیت ویژه ای می باشد و نیاز به تجهیزات تعمیرات ویژه موبایل می باشد توصیه اکید می کنیم که حتما به مراکزی مراجعه کنید که دارای تخصص و تجهیزات لازم باشند تا کمترین آسیب به موبایل شیائومی شما وارد شود.

چرا برای تعمیرات موبایل شیائومی در اصفهان به HELLO MOBILEمراجعه کنم؟

 HELLO MOBILE
 دارای مجوزهای لازم در این زمینه می باشد و همچنین تعمیرکارانی دارد که بصورت تخصصی در زمینه تعمیرات گوشی شیائومی در اصفهان فعالیت دارند وتمامی خدمات تعمیرات موبایل را طبق نرخ اتحادیه انجام می دهند. 

 خدمات سخت افزار موبایل شیائومی در اصفهان:

 تعویض انواع تاچ و ال سی دی-تعویض انواع آی سی ها و تعمیر برد-تعمیر اسپیکر و میکروفون-حل مشکل عدم آنتن دهی-حل مشکل خالی شدن شارژ-تعویض انواع باطری-تعمیر گوش های آبخورده وکلیه خدمات سخت افزاری گوشی های شیائومی

تعویض تاچ والسیدی اورجینال وشرکتی گوشی های شیائومی:

یکی از پر مصرف ترین قطعات در گوشی های نسل جدید تاچ والسیدی آن است که به دلیل حساسیت آن آسیب پذیرترین قسمت گوشی می باشد.

در مرکز هِلو موبایل در کمتر از دوساعت السیدی شما با قطعه صد درصد اورجینال وشرکتی تعویض میگردد  و بدون هیچ افت کیفیت در وضوح تصویر و با ضمانت اصالت تحویل شما میگردد.

 

 خدمات نرم افزاری موبایل شیائومی در اصفهان:

فلش کردن تمامی مدل های شیائومی-بازیابی اطلاعات حذف شده-حل مشکل ماندن روی لوگو-ترمیم سریال-بازکردن انواع قفل های گوشی بدون حذف اطلاعات وکلیه خدمات نرم افزاری گوشی های شیائومی

باز کردن قفل امنیتی می اکانت- mi account:

کاربران گوشی های شیائومی باید هنگام ساخت می اکانت(mi account ) اطلاعات حساب خود را یادداشت کنند و حتما برای بازگردانی حساب خود یک شماره موبایل تعریف کنند.در غیر اینصورت هنگامی که گوشی خود را فلش یا ریست فکتوری میکنید با مشکل گیر کردن روی حساب شیائومی مواجه میشوید.اما با این حال اگر با این مشکل مواجه شدید مرکز هِلو موبایل در کمتر از یک روز مشکل شما را حل میکند.

قطعات اورجینال گوشی های شیائومی در اصفهان:

 HELLOMOBILE
با افتخار اعلائم می کند از معدود مراکز تعمیرات موبایل در اصفهان می باشد که قطعات تعمیرات مورد نیاز خود را به صورت مستقیم تامین می کند که برای شما همشهریان عزیز مقرون به صرفه تر باشد و هم اینکه اصالت قطعات خود را بصورت صد در صد تضمین می کند.

 برای درخواست تعمیرات موبایل با پیک رایگان در اصفهان همین الان اقدام کنید.

شماره تماس جهت هر گونه تعمیرات تخصصی موبایل شیائومی

09386082585 دزَک

09034249614 نوری

3.8 13 votes
Article Rating
185
Inline Feedbacks
View all comments