تعویض گلس در اصفهان-تعویض وتعمیر تاچ وال سی دی اصفهان

تعویض گلس در اصفهان

تعویض گلس(شیشه) ال سی دی

اگر ال سی دی گوشی شما ضربه خورده است و بر روی آن ترک و آثار شکستگی وجود دارد اما رنگ ال سی دی و تاچ شما تغییر نکرده نیاز به تعویض کامل تاچ ال سی دی و صرف هزینه زیاد ندارید و با تعویض گلس در اصفهان(شیشه السیدی) با هزینه کم مشکل شما رفع میشود.

مفهوم گلس ال سی دی چیست؟

اگر شما هم با شنیدن عبارت گلس به همان ورق پلاستیکی نازک که برای محافظت از ال سی دی توسط فروشگاه های لوازم جانبی بر روی گوشی نصب می شود فکر می کنید در حال اشتباه هستید منظور از گلس ال سی دی شیشه ای است که توسط کارخانه بر روی تاچ ال سی دی پرس می شود.

تعویض شیشه السیدی اصفهان-تعمیر lcd گوشی

آیا بعد از تعویض گلس ال سی دی از کیفیت آن کاسته می‌شود؟

گلس ال سی دی تنها شیشه ای است که برای محافظت از صفحه نمایش گوشی شما توسط کارخانه تولید کننده بر روی آن پرس شده و اگر توسط دستگاه های پیشرفته این کار انجام شود نه تنها از کیفیت آن کاسته نمی شود بلکه چندین برابر با کیفیت تر از ال سی دی های شرکتی موجود در بازار است.و در حقیقت با تعویض گلس گوشی شما کیفیت اصلی و فابریک خود را حفظ می‌کند.

چرا بعضی از تعمیرکاران موبایل مدعی هستند که تعویض تاچ  السیدی گزینه مناسب تری است؟

تعویض گلس نیازمند چندین دستگاه پیشرفته و گران قیمت از جمله دستگاه حباب گیر و خلا، سپراتور و دستگاه پرس است و همچنین این دستگاه ها نیازمند مهارت ویژه ای است. از آنجایی که بعضی از همکاران فاقد این موارد می باشند برای دریافت هزینه به شما تعویض تاچ ال سی دی را پیشنهاد می کنند.

 

تعویض گلس السیدی در چه مدل ها و برندهایی امکان پذیر است؟

باید خدمت شما عرض کنیم که تمامی مدل های گوشی به شرط سالم بودن و کار کردن تاچ و همچنین عدم پیکسل سوختگی السیدی امکان تعویض گلس برای آن مدل وجود دارد.

 

نمونه هایی از تعویض گلس در مرکز Hello Mobile

تعویض گلس s8 در اصفهان

تعویض گلس در اصفهان-تعویض گلس s8 اصفهان

برای نمونه و اینکه بدانید که تعویض گلس چقدر مقرون به صرفه تر است. گوشی سامسونگ گلکسی s8 را در نظر بگیرید که صفحه روی ال سی دی آن شکسته و قیمت تاچ ال سی دی آن هم اکنون در بازار سه میلیون و هشتصد هزار تومان می باشد که شما می توانید تنها با مبلغ یک میلیون دویست هزار تومان با ضمانت و بیمه گلس گوشی s8 خود را تعویض کنید و همچنین کیفیت و فابریک بودن آن را حفظ کنید.

تعویض گلس گوشی سامسونگ s7 edge

 

تعویض گلس گوشی های edge به دلیل حالت خمیدگی کنار ال سی دی نیاز به مهارت و دستگاه های تخصصی در این زمینه می باشد قیمت تاچ والسیدی گوشی سامسونگ s7edge هم اکنون در بازار 4میلیون تومان قیمت دارد اما تعویض گلس یا همان شیشه السیدی آن تنها 600 هزار تومان هزینه دارد.

هزینه تعویض گلس السیدی چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت تعویض گلس السیدی چند نمونه از قیمت ها برای شما عزیزان در زیر فهرست شده است.


هزینه تعویض گلس السیدی گوشی های سامسونگ

هزینه تعویض گلس السیدی گوشی های هواوی

هزینه تعویض گلس السیدی گوشی های شیائومی

قیمت تعویض گلس السیدی گوشی های آیفون

تعویض گلس در اصفهان در Hello Mobile به چه صورت انجام می شود؟

اگر گلس ال سی دی گوشی شما شکسته و قصد تعویض آن را دارید با تماس با شماره های زیر می توانید با مشاوره  در این خصوص از زمان و هزینه دقیق آن مطلع شوید توجه فرمایید که خدمات تعویض گلس در مرکز Hello Mobile به دو صورت با ضمانت و بیمه و یا بدون ضمانت با هزینه های مختلف انجام می‌گیرد.

تعویض تاچ و ال سی گوشی در اصفهان

اگر ال سی دی گوشی شما دچار تغییر رنگ شده است و تاچ گوشی به درستی کار نمی کند؛دیگر با تعویض گلس السیدی مشکل ما حل نمی شود و باید تاچ و السیدی گوشی تعویض شود.

یکی از پر مصرف ترین قطعات گوشی تاچ والسیدی آن است به دلیل حساسیت زیاد این قطعه با کوچکترین ضربه دچار شکستگی و خرابی می شود.

توصیه ما به عنوان یک تعمیرکار این است که برای تعویض تاچ وال سی دی به یک مرکز معتبر تعمیرات گوشی مراجعه کنید. به دلیل اینکه اگر این قطعه برای تعویض اصلی نباشد یا تعمیرکار السیدی را به درستی نصب نکند باعث می شود که شما بعد از چند ماه دوباره هزینه کنید.

تاچ وال سی دی با فِرم و بدون فِرم به چه معناست؟

باید بدانید که منظور از فِرِم همان شاسی و نواری است که دور السیدی است.و در بازار هر دونوع آن موجود است.
توصیه ما این است که تاچ و ال سی دی گوشی خود را با فِرِم عوض کنید به دلیل اینکه استقامت قبلی خود را حفظ می کند و همچنین بعد از تعویض اثری از تعویض ال سی دی بر روی گوشی شما باقی نمی ماند.

تعویض تاچ وال سی دی چقدر زمان می برد؟

معمولا تعویض تاچ وال سی دی حدود ۲ساعت زمان نیاز دارد که شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت تاچ وال سی گوشی خود قبل از تعمیر با ما تماس گرفته و از هزینه کلی آن مطلع شوید.

09034249614 نوری

09386082585 دزک

معرفی مرکز تعویض گلس ال سی دی در اصفهان

34
Inline Feedbacks
View all comments