تعویض گلس در اصفهان

تعویض گلس در اصفهان

تعویض گلس ال‌سی‌دی

اگر ال سی دی گوشی شما ضربه خورده است و بر روی آن ترک و آثار شکستگی وجود دارد اما رنگ ال سی دی و تاچ شما تغییر نکرده نیاز به تعویض کامل تاچ ال سی دی و صرف هزینه زیاد ندارید و با تعویض گلس در اصفهان(شیشه ال سی دی) با هزینه کم مشکل شما رفع میشود.

تعویض گلس اصفهان-تعویض گلس ال سی دی اصفهان

مفهوم گلس ال سی دی چیست؟

اگر شما هم با شنیدن عبارت گلس به همان ورق پلاستیکی نازک که برای محافظت از ال سی دی توسط فروشگاه های لوازم جانبی بر روی گوشی نصب می شود فکر می کنید در حال اشتباه هستید منظور از گلس ال سی دی شیشه ای است که توسط کارخانه بر روی تاچ ال سی دی پرس می شود.

 

تعویض گلس ال سی دی به چه صورت انجام می شود؟

تعویض گلس السیدی از جمله کار هایی است که باید با دقت تمام انجام گیرد. برای تعویض گلس السیدی ابتدا باید تاچ السیدی از فرم جدا شود. بعد از جدا کردن تاچ السیدی از فرم، باید گلس شکسته شده را از تاچ السیدی جدا نمود. و بعد از آن گلس جدید روی السیدی نصب شود و در آخر با استفاده از دستگاه حباب گیر ، حباب های ایجاد شده زیر گلس را خارج نمود .

 تمام مراحل که گفته شد باید با استفاده از دستگاه های مخصوص انجام گیرد . همچنین کار تعویض گلس السیدی از جمله کار هایی است که علاوه بر اینکه نیازمند دستگاه های مخصوص این کار است به نیروی انسانی متخصص نیز نیاز دارد.

آیا بعد از تعویض گلس ال سی دی از کیفیت آن کاسته می‌شود؟

گلس ال سی دی تنها شیشه ای است که برای محافظت از صفحه نمایش گوشی شما توسط کارخانه تولید کننده بر روی آن پرس شده و اگر توسط دستگاه های پیشرفته این کار انجام شود نه تنها از کیفیت آن کاسته نمی شود بلکه چندین برابر با کیفیت تر از ال سی دی های شرکتی موجود در بازار است.و در حقیقت با تعویض گلس گوشی شما کیفیت اصلی و فابریک خود را حفظ می‌کند.

چرا بعضی از تعمیرکاران موبایل مدعی هستند که تعویض تاچ ال‌سی‌دی گزینه مناسب تری است؟

تعویض گلس نیازمند چندین دستگاه پیشرفته و گران قیمت از جمله دستگاه حباب گیر و خلا، سپراتور و دستگاه پرس است و همچنین این دستگاه ها نیازمند مهارت ویژه ای است. از آنجایی که بعضی از همکاران فاقد این موارد می باشند برای دریافت هزینه به شما تعویض تاچ ال سی دی را پیشنهاد می کنند.

تعویض گلس السیدی در چه مدل ها و برندهایی امکان پذیر است؟

باید خدمت شما عرض کنیم که تمامی مدل های گوشی به شرط سالم بودن و کار کردن تاچ و همچنین عدم پیکسل سوختگی السیدی امکان تعویض گلس برای آن مدل وجود دارد.

نمونه هایی از تعویض گلس در مرکز Hello Mobile

تعویض گلس اصفهان-تعویض گلس ال سی دی اصفهان-ترمیم السیدی اصفهان

تعویض گلس s8 در اصفهان

برای نمونه و اینکه بدانید که تعویض گلس چقدر مقرون به صرفه تر است. گوشی سامسونگ گلکسی s8 را در نظر بگیرید که صفحه روی ال سی دی آن شکسته و قیمت تاچ ال سی دی آن هم اکنون در بازار سه میلیون و هشتصد هزار تومان می باشد که شما می توانید تنها با مبلغ یک میلیون دویست هزار تومان با ضمانت و بیمه گلس گوشی s8 خود را تعویض کنید و همچنین کیفیت و فابریک بودن آن را حفظ کنید.

هزینه تعویض گلس ال‌سی‌دی چقدر است؟

برای اطلاع از قیمت تعویض گلس السیدی چند نمونه از قیمت ها برای شما عزیزان در زیر فهرست شده است.


هزینه تعویض گلس ال‌سی‌دی گوشی های سامسونگ

هزینه تعویض گلس‌ ال سی دی گوشی های هواوی

هزینه تعویض گلس السیدی گوشی های شیائومی

قیمت تعویض گلس السیدی گوشی های آیفون

تعویض گلس در اصفهان در Hello Mobile به چه صورت انجام می شود؟

اگر گلس ال سی دی گوشی شما شکسته و قصد تعویض آن را دارید با تماس با شماره های زیر می توانید با مشاوره  در این خصوص از زمان و هزینه دقیق آن مطلع شوید توجه فرمایید که خدمات تعویض گلس در مرکز تعمیرات موبایل اصفهان به دو صورت با ضمانت و بیمه و یا بدون ضمانت با هزینه های مختلف انجام می‌گیرد.

تعویض تاچ و ال سی گوشی در اصفهان

اگر ال سی دی گوشی شما دچار تغییر رنگ شده است و تاچ گوشی به درستی کار نمی کند؛دیگر با تعویض گلس السیدی مشکل ما حل نمی شود و باید تاچ و السیدی گوشی تعویض شود.

یکی از پر مصرف ترین قطعات گوشی تاچ والسیدی آن است به دلیل حساسیت زیاد این قطعه با کوچکترین ضربه دچار شکستگی و خرابی می شود.

توصیه ما به عنوان یک تعمیرکار این است که برای تعویض تاچ وال سی دی به یک مرکز معتبر تعمیرات گوشی مراجعه کنید. به دلیل اینکه اگر این قطعه برای تعویض اصلی نباشد یا تعمیرکار السیدی را به درستی نصب نکند باعث می شود که شما بعد از چند ماه دوباره هزینه کنید.

تاچ وال سی دی با فِرم و بدون فِرم به چه معناست؟

باید بدانید که منظور از فِرِم همان شاسی و نواری است که دور السیدی است.و در بازار هر دونوع آن موجود است.
توصیه ما این است که تاچ و ال سی دی گوشی خود را با فِرِم عوض کنید به دلیل اینکه استقامت قبلی خود را حفظ می کند و همچنین بعد از تعویض اثری از تعویض ال سی دی بر روی گوشی شما باقی نمی ماند.

تعویض تاچ وال سی دی چقدر زمان می برد؟

معمولا تعویض تاچ وال سی دی حدود ۲ساعت زمان نیاز دارد که شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت تاچ وال سی گوشی خود قبل از تعمیر با ما تماس گرفته و از هزینه کلی آن مطلع شوید.

09034249614 نوری

09386082585 دزک

Subscribe
Notify of
40
Inline Feedbacks
View all comments