تعمیرات موبایل هواوی در اصفهان

تعمیرات موبایل هواوی در اصفهان

اگر شماهم از محصولات شرکت هواوی بزرگترین موبایل ساز چینی و سومین موبایل ساز پر فروش جهان استفاده می کنید و موبایل شما نیاز به تعمیر پیدا کرده است ، تعمیرات هِلو موبایل ، تخصصی ترین مرکز تعمیرات موبایل هواوی اصفهان با پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا دارای کارشناسان ماهری است که به صورت تخصصی در زمینه تعمیرات گوشی هواوی فعالیت می کند شما را دعوت می کند تا با خیال راحت از خدمات این مرکز بهره مند شوید.

قطعات اورجینال موبایل هواوی در اصفهان

با توجه به حساسیت تعمیرات موبایل هواوی و از آن جایی که بازار قطعات پر شده است از قطعات کپی و غیر اورجینال پیشنهاد می کنیم برای تعمیرات موبایل هواوی خود حتماً به مرکز معتبر تعمیرات موبایل اصفهان مراجعه کنید به دلیل اینکه مسلماً اگر از قطعات غیر اورجینال استفاده گردد پس از چند ماه دوباره گوشی شما به مشکل برخورده و مجدداً باید برای تعمیرات موبایل هواوی خود هزینه کنید.

تعمیرات موبایل هواوی اصفهان

مرکز تعمیرات و خدمات هواوی در اصفهان

مرکز تعمیرات هِلو موبایل اصفهان به صورت تخصصی در زمینه تعمیرات موبایل هواوی فعالیت دارد و دارای کارشناسان ماهری است که در زمینه سخت افزار و نرم افزار به صورت جداگانه فعالیت دارند و دارای مهارت وتجربه ی بالایی می باشند و از آنجایی که ممکن است موبایل هواوی شما دارای مشکل سخت افزاری و نرم افزاری یا تلفیقی از هر دوی آن باشد تعمیرات هِلو موبایل به تمام نیازهای تعمیراتی موبایل شما پاسخ می دهد.

در هِلو موبایل اصفهان چه خدماتی ارائه می شود؟

  • تعویض تاچ ال سی دی هواوی با ضمانت اصالت
  • تعویض باتری هواوی با گارانتی تعویض
  • تعویض هارد و سی پی یو گوشی هواوی
  • عیب یابی و تعمیرات سخت افزاری برد
  • خدمات نرم افزاری گوشی هواوی
  • تعویض گلس ال سی دی گوشی هواوی
  • حل مشکلات آنتن دهی گوشی هواوی
  • حل مشکلات شارژدهی گوشی هواوی
تعمیرات هواوی اصفهان

تعویض تاچ ال سی دی هواوی در اصفهان

برای تعویض تاچ ال سی دی هواوی حتما از قطعات شرکتی و اورجینال استفاده کنید چرا که در مدل هواوی اکثر تاچ های فیک بعد از مدت کوتاهی استفاده دچار هنگی و تاچ خودکار می شوند.در مرکز تعمیرات هِلو موبایل تاچ ال سی دی شرکتی تمامی مدل های هواوی موجود است و تعویض تاچ ال سی دی در کمتر از یک ساعت برای شما عزیزان انجام می گیرد.

تعویض باتری گوشی هواوی در اصفهان

خرابی باتری در گوشی هواوی اکثرا با بادکردگی آن مشخص می شود.اگر درب پشت گوشی هواوی شما متورم شده است و یا شارژ باتری گوشی شما بصورت مداوم خالی می شود زمان تعویض باتری گوشی هواوی شما فرا رسیده است. در مرکز هِلو موبایل تمامی مدل های باتری هواوی همراه با گارانتی موجود می باشد و در کمتر از یک ساعت باتری گوشی شما تعویض می گردد.

تعمیرات گوشی هواوی اصفهان

تعمیرات سخت افزاری گوشی هواوی اصفهان

 تعمیر برد موبایل هواوی ، تعویض انواع آی سی های سوخته ، تعویض هارد موبایل هواوی ، تعویض اسپیکر و میکروفون موبایل هواوی ،تعویض سوکت شارژ و رفع مشکل شارژ شدن گوشی،تعویض اسپیکر وبازر،مشکلات عدم آنتن دهی ، مشکلات آب خوردگی و مشکلات خاموش شدن موبایل هواوی و کلیه خدمات سخت افزاری موبایل هواوی در مرکز تعمیرات هواوی اصفهان انجام می گیرد.

تعمیرات نرم افزاری گوشی هواوی در اصفهان

بروزرسانی اندروید گوشی،باز کردن قفل های گوشی،فلش کردن گوشی،حل مشکل ماندن روی لوگوی،افزایش سرعت موبایل هواوی و کلیه خدمات نرم افزاری موبایل های هواوی در مرکز هِلو موبایل اصفهان پذیرش می گردد.

تعمیرات فوری گوشی هواوی در اصفهان

اگر نیاز به تعمیر فوری گوشی هواوی خود دارید فقط کافیست قبل از مراجعه با ما تماس بگیرید و مشکل گوشی و زمان مراجعه خود را اعلام کنید.مرکز تعمیرات هِلو موبایل در کمتر از دو ساعت خدمات تعمیرات گوشی هواوی شما را انجام می دهد.

لازم بذکر است که مشکلاتی همچون تعویض هارد نیاز به زمان بیشتری برای تعمیرات دارند.

 

جهت هرگونه مشاوره،اطلاع از قیمت قطعات وتعمیرات میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

09386082585 دَزک

09034249614 نوری

 

Subscribe
Notify of
155
Inline Feedbacks
View all comments