تعویض باتری گوشی در اصفهان

اگر با مشکلاتی همچون شارژ خالی کردن گوشی ،باد کردن درب پشت گوشی،خاموش شدن یا ریست شدن ناگهانی گوشی و سایر مشکلاتی که در ادامه توضیح می دهیم مواجه شده اید و نیاز به تعویض باتری گوشی در اصفهان دارید ما در این مقاله می خواهیم به شما توضیحات کاملی در مورد تعویض باتری ارائه دهیم.

نشانه های خراب شدن باتری و زمان تعویض آن چیست؟

۱-شارژ خالی کردن گوشی به صورت ناگهانی:

به عنوان مثال شارژ گوشی شما از ۹۰ درصد در عرض چند دقیقه به زیر ۵۰ درصد برسد یا اینکه در نواحی حدود ۲۰ درصد گوشی خاموش شود.در این صورت باتری گوشی شما خراب شده و نیاز به تعویض دارد.

۲-باد کردن باتری گوشی:

یکی از نشانه های باد کردن باتری برآمدگی روی درب پشت گوشی است یا اینکه السیدی گوشی شما دچار برآمدگی می شود.در این حالت برای جلوگیری از شکستگی السیدی باید سریعا باتری گوشی خود را تعویض کنید.

۳-خاموش شدن ناگهانی گوشی:

اگر گوشی شما بصورت ناگهانی خاموش می شود و با روشن کردن مجدد آن متوجه می شوید که درصد باتری شما تغییر شدیدی داشته است باید خدمت شما عرض کنیم که باتری شما نیاز به تعویض دارد به عنوان مثال باتری شما ۸۰ درصد است و به صورت ناگهانی گوشی خاموش می شود وقتی گوشی را مجدد روشن می کنید مشاهده می کنید که درصد باتری زیر ۵۰ درصد است.

۴-روشن ماندن گوشی فقط در حالت شارژ شدن:

اگر گوشی شما فقط در حالتی که در داخل شارژ است روشن می ماند می توان به خراب بودن باتری آن شک کرد و باید حتما باتری آن توسط تعمیرکار تست شود.

۵- ریست شدن متوالی گوشی بر روی لوگو:

یکی دیگر از نشانه های خرابی باتری گوشی ریست شدن متوالی گوشی است به این صورت که هنگامی که دکمه پاور را فشار می دهید گوشی تا قسمت لوگوی آن می آید و مجدد ریست می شود برای اطمینان هم باید یک باتری سالم روی گوشی تست شود.

مدت زمان کارکرد و عمر باتری بعد از تعویض

باتری های مختلفی در بازار موبایل با کیفیت های متنوعی وجود دارند که هر کدام عمر و ساعت شارژدهی متفاوتی دارند. توصیه ما به شما عزیزان این است که برای تعویض باتری موبایل در اصفهان حتما به یک مرکز معتبر در این زمینه مراجعه کنید و همچنین از مدت زمان گارانتی آن اطمینان پیدا کنید تا اگر بعد از نصب بازدهی مناسب را نداشت بتوانید مجدد آن را با گارانتی تعویض کنید.

مرکز پخش عمده و جزئی باتری موبایل در اصفهان

تعمیرات هِلو موبایل اصفهان وارد کننده مستقیم انواع باتری گوشی می باشد و بدون واسطه و بصورت عمده و تکی با قیمت بسیار مناسب تر از مراکز دیگر برای شما عزیزان اقدام به تعویض باتری می کند.

مدت زمان تعویض باتری گوشی در اصفهان چقدر است؟

مدت زمان تعویض باتری گوشی های پلمپ حدود ۱ساعت زمان می برد و بصورت فوری در مرکز تعمیرات هِلو موبایل انجام می گیرد. تمامی برندهای سامسونگ،هواوی و شیائومی،هواوی،آیفون و سایر برندها تفاوتی در زمان تعویض ندارند.

آیا امکان تعویض باتری موبایل در حضور مشتری وجود دارد؟

به علت حساسیت بعضی از مشتریان این امکان فراهم است که با درخواست مشتری تعویض باتری بدون هزینه اضافی در حضور مشتری گرامی انجام گیرد.

هزینه تعویض باتری موبایل چقدر است؟

بسته به مدل گوشی شما این هزینه متفاوت است اما برای اطلاع از قیمت حدودی برای گوشی های میان رده و متوسط هزینه باتری+ اجرت تعویض بین ۱۸۰ تا ۳۵۰ هزار تومان متغیر است.برای اطلاع دقیق از هزینه باتری گوشی خود می توانید تماس بگیرید و قبل از مراجعه از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

مدت زمان گارانتی تعویض باتری گوشی چقدر است؟

تمامی باتری های مجموعه ما از بهترین برندهای بازار می باشند و به مدت ۶ ماه گارانتی تعویض، بدون قید و شرط دارند. باید توجه فرمایید که برخی از فروشندگان باتری پس از فروش باتری و در زمان نیاز به گارانتی و تعویض مجدد بهانه های مختلفی را بیان می کنند اما شرکت هِلو موبایل گارانتی باتری های خود را بصورت مکتوب و بدون هیچ شرطی بعد از تعویض باتری به شما ارائه می دهد.

جهت استعلام قیمت و مشاوره تماس بگیرید.

مرکز تعمیرات موبایل اصفهان

09386082585 

Subscribe
Notify of
2
Inline Feedbacks
View all comments