تعمیرموبایل سامسونگ اصفهان

تعمیر موبایل سامسونگ اصفهان

یافتن تعمیر کاران ماهر و مرکزی که به صورت تخصصی در زمینه تعمیرات موبایل سامسونگ در اصفهان فعالیت داشته باشد و نرخ های مشخصی و طبق اتحادیه قیمت گذاری شده باشد در این روزهایی که تعداد مغازه های موبایل فروشی زیاد شده اند واقعاً مشکل و معضلی شده که در تمامی اصناف وجود دارد. مرکز تعمیرات Hello mobile در زمینه تعمیرات موبایل اصفهان فعالیت دارد و سالیان زیادی است که تعمیرات موبایل سامسونگ در اصفهان را به صورت تخصصی و با قطعات اورجینال که خود به صورت مستقیم و بدون واسطه وارد کننده آن است، انجام می‌دهد.

معرفی مرکز تعمیرات موبایل سامسونگ اصفهان

 حساسیت موبایل سامسونگ:

تعمیر موبایل سامسونگ باید با رعایت پارامتر ها و با لوازم تعمیرات پیشرفته انجام گیرد تا کمترین آسیب را به دستگاه وارد کند.

  این مرکز دارای  تعمیرکاران به نام در تعمیر گوشی سامسونگ در اصفهان است که  دارای تجهیزات ویژه وگواهینامه های مهارت در این زمینه می باشند.

 

رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های سامسونگ

تعمیر موبایل سامسونگ اصفهان

از آنجا که مشکلات ایجاد شده در موبایل های سامسونگ ممکن است سخت افزاری و نرم افزاری یا تلفیقی از هردوی آن باشد.

 مرکز تعمیرات HELLO MOBILE  دارای کارشناسانی می باشد که به صورت تخصصی در هر دو مبحث سخت افزار و نرم افزار به صورت جداگانه مهارت دارند و با استفاده از به روزترین تجهیزات الکترونیکی کلیه تعمیرات موبایل های سامسونگ را با قطعات اورجینال و هزینه مصوبه اتحادیه به همشهریان عزیز اصفهانی ارائه می‌دهد.

تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ در اصفهان

تعویض تاچ والسیدی موبایل سامسونگ اصفهان-تعمیرات موبایل سامسونگ اصفهان

یکی از خدماتی که در زمینه تعمیرات موبایل سامسونگ در HELLO MOBILE ارائه می‌شود تعویض تاچ و ال سی دی گوشی های سامسونگ به صورت صد در صد اورجینال است که توصیه می‌شود در این زمینه توجه بسیار داشته باشید چون ال سی دی گوشی دارای انواع مختلفی می باشد که توصیه می کنیم قبل از هر اقدامی مقاله تشخیص اصلی بودن و تعویض ال سی دی گوشی را حتماً مطالعه کنید.

تعمیر برد موبایل سامسونگ

نمایندگی موبایل سامسونگ اصفهان

برد موبایل همانند سایر دستگاه هایی همانند لپتاپ و کامپیوتر نقش حیاتی و بخش اصلی دستگاه است که تمامی پردازش های مورد نیاز و تمامی اطلاعات بر روی آن ذخیره شده است برد از قطعات مختلفی از جمله هارد، آی سی تغذیه، CPU و انواع آی سی هایی که کارهای مختلفی را بر عهده دارند تشکیل شده است که مرکز HELLO MOBILE در زمینه تعمیرات برد و تعمیر موبایل سامسونگ اصفهان دارای تبحر و مهارت ویژه می باشد.

تعمیر دوربین موبایل سامسونگ

تعمیر موبایل سامسونگ اصفهان

یکی از کاربردی ترین قسمت های موبایل دوربین آن می‌باشد که کیفیت آن بسیار حائز اهمیت می باشد که گاهی مواقع در اثر شکستگی ممکن است از کار بیفتد که در این صورت باید با قطعه اورجینال تعویض گردد تا از افت کیفیت آن جلوگیری شود البته گاهی مواقع هم بروز مشکلات نرم افزاری باعث از کار افتادن دوربین گوشی سامسونگ می‌شود که با بررسی آن به راحتی و با هزینه کم قابل رفع است.

تعویض اسپیکر و میکروفون موبایل سامسونگ در اصفهان

نفوذ غبار یا آب باعث خرابی، قطعی و افت کیفیت صدای ورودی و خروجی موبایل سامسونگ شما می‌شود که با تعویض این قطعه به راحتی قابل رفع می باشد که اگر از قطعات اصلی استفاده گردد ، کیفیت صدا هیچ تغییری نسبت به قبل نمی کند پیشنهاد می کنیم این کار را به HELLO MOBILE نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در اصفهان بسپارید.

تعویض باتری موبایل سامسونگ در اصفهان

 

تعمیرات موبایل سامسونگ اصفهان

باتری موبایل جز قطعات مصرفی می باشد و با توجه به نحوه مصرف و برند آن باید تقریبا هر دو سال تعویض گردد اگر در تعویض باتری موبایل سامسونگ خود شک دارید و هنوز نمی دانید که این مشکل را چگونه برطرف کنید مرکز HELLO MOBILE اصالت و کیفیت باطری های تعویض شده در این مرکز را تضمین می‌کند.تمامی باتری های مجموعه ما دارای 6 ماه گارانتی تعویض بدون قید و شرط می باشند و در کمتر از یک ساعت برای شما عزیزان تعویض می گردد.

 

  • تعمیرات نرم افزاری گوشی سامسونگ در اصفهان

نمایندگی موبایل سامسونگ اصفهان

 

خدمات نرم افزاری موبایل های سامسونگ ازجمله حل مشکل هنگ کردن گوشی سامسونگ، بازیابی اطلاعات حذف شده، فلش کردن موبایل با بروزترین رام ها، باز کردن انواع قفل ها، از جمله الگوی صفحه و قفل امنیتی FRP بدون حذف اطلاعات، به روز رسانی اندروید موبایل وکلیه خدمات نرم افزاری گوشی های سامسونگ در این مرکز ارائه می شود.

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در اصفهان

شما همشهریان میتوانید جهت هرگونه خدمات پس از فروش و تعمیرات موبایل سامسونگ در اصفهان با مراجعه حضوری یا با درخواست آنلاین از خدمات ما بهره مند شوید.

جهت مشاوره و استعلام قیمت قطعات و هزینه تعمیرات میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

09034249614 نوری

09386082585 دزک

آدرس:اصفهان-نبش چهارراه تختی-ابتدای مسجد سید

82
Inline Feedbacks
View all comments