تعمیرات موبایل سامسونگ اصفهان

تعمیر موبایل سامسونگ اصفهان

یافتن تعمیر کاران ماهر و مرکزی که به صورت تخصصی در زمینه تعمیرات موبایل سامسونگ در اصفهان فعالیت داشته باشد و نرخ های مشخصی و طبق اتحادیه قیمت گذاری شده باشد در این روزهایی که تعداد مغازه های موبایل فروشی زیاد شده اند واقعاً مشکل و معضلی شده که در تمامی اصناف وجود دارد. مرکز تعمیرات Hello mobile در زمینه تعمیرات موبایل اصفهان فعالیت دارد و سالیان زیادی است که تعمیرات موبایل سامسونگ در اصفهان را به صورت تخصصی و با قطعات اورجینال که خود به صورت مستقیم و بدون واسطه وارد کننده آن است، انجام می‌دهد.

حساسیت تعمیرات موبایل سامسونگ

تعمیر موبایل سامسونگ باید با رعایت پارامتر ها و با لوازم تعمیرات پیشرفته انجام گیرد تا کمترین آسیب را به دستگاه وارد کند.

   مرکز نمایندگی گوشی سامسونگ اصفهان دارای  تعمیرکاران به نام در زمینه تعمیر گوشی سامسونگ است که  دارای تجهیزات ویژه و گواهینامه های مهارت در این زمینه می باشند.

رفع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری گوشی های سامسونگ

از آنجا که مشکلات ایجاد شده در موبایل های سامسونگ ممکن است سخت افزاری و نرم افزاری یا تلفیقی از هردوی آن باشد.

 مرکز تعمیرات HELLO MOBILE  دارای کارشناسانی می باشد که به صورت تخصصی در هر دو مبحث سخت افزار و نرم افزار به صورت جداگانه مهارت دارند و با استفاده از به روزترین تجهیزات الکترونیکی کلیه تعمیرات موبایل های سامسونگ را با قطعات اورجینال و هزینه مصوبه اتحادیه به همشهریان عزیز اصفهانی ارائه می‌دهد.

 

تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ در اصفهان

تعویض تاچ والسیدی موبایل سامسونگ اصفهان-تعمیرات موبایل سامسونگ اصفهان

یکی از خدماتی که در زمینه تعمیرات موبایل سامسونگ در HELLO MOBILE ارائه می‌شود تعویض تاچ و ال سی دی گوشی های سامسونگ به صورت صد در صد اورجینال است که توصیه می‌شود در این زمینه توجه بسیار داشته باشید چون ال سی دی گوشی دارای انواع مختلفی می باشد.

تعمیر وترمیم شکستگی السیدی بجای تعویض 

باید بدانید که در همه موارد شکستگی تاچ وال سی دی، نیاز به تعویض کامل آن وجود ندارد.با تجهیزات بروزی که در نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ اصفهان وجود دارد هزینه تعمیرات را برای شما همشهریان عزیز کاهش داده است وبجای تعویض کامل تاچ والسیدی وهزینه زیاد می توانید آن را ترمیم وتعمیر کنید برای اطلاعات بیشتر مقاله تعویض گلس در اصفهان را مطالعه کنید.

تعمیر برد موبایل سامسونگ

تعمیرات موبایل سامسونگ اصفهان-نمایندگی گوشی سامسونگ اصفهان

برد موبایل همانند سایر دستگاه هایی همانند لپتاپ و کامپیوتر نقش حیاتی و بخش اصلی دستگاه است که تمامی پردازش های مورد نیاز و تمامی اطلاعات بر روی آن ذخیره شده است برد از قطعات مختلفی از جمله هارد، آی سی تغذیه، CPU و انواع آی سی هایی که کارهای مختلفی را بر عهده دارند تشکیل شده است که مرکز HELLO MOBILE در زمینه تعمیرات برد و تعمیر موبایل سامسونگ اصفهان دارای تبحر و مهارت ویژه می باشد.

تعویض هارد موبایل سامسونگ

هارد موبایل که وظیفه ذخیره اطلاعات را برعهده دارد یکی از قطعات آسیب پذیر موبایل محسوب می شود و با دلایل متفاوتی امکان خرابی و سوختن دارد.از جمله این دلایل می توان به نوسانات برق،پر بودن مداوم حافظه داخلی گوشی،فلش کردن توسط افراد غیر متخصص اشاره کرد. اگر هارد مویایل سامسونگ شما سوخته است پیشنهاد می کنیم مقاله تعویض هارد در اصفهان را مطالعه کنید.

تعمیر دوربین موبایل سامسونگ

تعمیر گوشی سامسونگ اصفهان-نمایندگی تعمیرات سامسونگ اصفهان

یکی از کاربردی ترین قسمت های موبایل دوربین آن می‌باشد که کیفیت آن بسیار حائز اهمیت می باشد که گاهی مواقع در اثر شکستگی ممکن است از کار بیفتد که در این صورت باید با قطعه اورجینال تعویض گردد تا از افت کیفیت آن جلوگیری شود البته گاهی مواقع هم بروز مشکلات نرم افزاری باعث از کار افتادن دوربین گوشی سامسونگ می‌شود که با بررسی آن به راحتی و با هزینه کم قابل رفع است.معمولا در مدل های جدید گوشی دارای چندین دوربین می باشند که می بایست قبل از باز کردن گوشی خرابی هر دوربین مشخص شود.

تعویض اسپیکر و میکروفون موبایل سامسونگ در اصفهان

تعمیرات موبایل سامسونگ-نمایندگی موبایل سامسونگ اصفهان

نفوذ غبار یا آب باعث خرابی، قطعی و افت کیفیت صدای ورودی و خروجی موبایل سامسونگ شما می‌شود که با تعویض این قطعه به راحتی قابل رفع می باشد که اگر از قطعات اصلی استفاده گردد ، کیفیت صدا هیچ تغییری نسبت به قبل نمی کند پیشنهاد می کنیم این کار را به HELLO MOBILE نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در اصفهان بسپارید.

تعویض باتری موبایل سامسونگ در اصفهان

تعویض باتری گوشی سامسونگ در اصفهان

باتری موبایل جز قطعات مصرفی می باشد و با توجه به نحوه مصرف و برند آن باید تقریبا هر دو سال تعویض گردد اگر در تعویض باتری موبایل سامسونگ خود شک دارید و هنوز نمی دانید که این مشکل را چگونه برطرف کنید مرکز HELLO MOBILE اصالت و کیفیت باطری های تعویض شده در این مرکز را تضمین می‌کند.تمامی باتری های مجموعه ما دارای 6 ماه گارانتی تعویض بدون قید و شرط می باشند و در کمتر از یک ساعت برای شما عزیزان تعویض می گردد.برای اطلاعات بیشتر و مفید در این زمینه می توانید مقاله تعویض باتری گوشی در اصفهان را مطالعه کنید.

تعمیرات نرم افزاری گوشی سامسونگ در اصفهان

تعمیرات نرم افزار موبایل سامسونگ اصفهان

خدمات نرم افزاری موبایل های سامسونگ ازجمله حل مشکل هنگ کردن گوشی سامسونگ، بازیابی اطلاعات حذف شده، فلش کردن موبایل با بروزترین رام ها، باز کردن انواع قفل ها، از جمله الگوی صفحه و قفل امنیتی FRP بدون حذف اطلاعات، به روز رسانی اندروید موبایل وکلیه خدمات نرم افزاری گوشی های سامسونگ در این مرکز ارائه می شود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات نرم افزار موبایل در اصفهان

نمایندگی تعمیرات موبایل سامسونگ در اصفهان

شما همشهریان میتوانید جهت هرگونه خدمات پس از فروش موبایل سامسونگ، گارانتی موبایل سامسونگ در اصفهان، تعمیرات موبایل سامسونگ در اصفهان  با مراجعه حضوری یا با هماهنگی و ارسال با پیک از خدمات ما بهره مند شوید.

تعمیرات فوری موبایل سامسونگ در اصفهان

یکی از دغدغه های اصلی مشتریان هنگام تعمیرات موبایل زمان تعمیر آن است.بر همین اساس ما در نمایندگی موبایل سامسونگ اصفهان با افزایش تعداد تعمیرکاران این نیاز را برطرف کرده ایم به صورتی که در کمتر از 2ساعت تعمیرات سطح یک برای شما انجام می گیرد.تعمیرات سطح یک شامل تعویض تاچ و ال سی دی،تعویض باتری موبایل،رفع مشکل شارژ نشدن و سایر مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری می باشد.

سوالات متداول کاربران نمایندگی گوشی سامسونگ اصفهان

1-مدت زمان تعمیر گوشی سامسونگ چقدر است؟

از آنجایی که گوشی یک وسیله ضروری برای تمامی کاربران است و بدون آن کارهای روزمره اکثر افراد دچار اخلال می شود تمامی کاربران  هنگام مراجعه به نمایندگی گوشی سامسونگ اصفهان اصرار بر تحویل سریع گوشی خود دارند به همین منظور و برای افزایش رضایت مشتریان عزیز در مجموعه هلو موبایل تعمیرات در اسرع وقت و در کمتر از چندساعت انجام می گیرد. زمان دقیق تعمیر گوشی بسته به مشکل گوشی شما متفاوت است و قبل از تعمیر بصورت دقیق به شما اعلام می شود.

2-هزینه تعمیر گوشی سامسونگ چقدر است؟

هزینه تعمیرات گوشی سامسونگ بسیار متفاوت است و نمی توان برای تمامی مدل ها و عیوب هزینه دقیق را اعلام کرد. ولی شما کاربران عزیز می توانید قبل از مراجعه به مرکز هلو موبایل با تماس تلفنی با کارشناسان تعمیرات از هزینه دقیق تعمیر گوشی خود مطلع شوید. 

3-چگونه به مرکز تعمیرات هلو موبایل اعتماد کنم؟

مرکز تعمیرات هلو موبایل دارای مجوز و پروانه تعمیرات از اتحادیه تلفن همراه شهر اصفهان می باشد و همچنین دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت،معدن وتجارت می باشد که در پایین سایت قابل مشاهده است.

تلفن تماس جهت تعمیرات موبایل سامسونگ در اصفهان

جهت مشاوره و استعلام قیمت قطعات و هزینه تعمیرات میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

09034249614 نوری

09386082585 دزک

آدرس نمایندگی موبایل سامسونگ احمدآباد

اصفهان-خیابان احمدآباد- جنب آشپزی ماه- طبقه پایین-تعمیرات هلو موبایل

 

 

Subscribe
Notify of
106
Inline Feedbacks
View all comments